În fiecare dintre căminele universității există un administrator de rețea. Puteți să îi contacteți pentru sesizarea eventualelor probleme care apar în funcționarea internetului din cămin.

Cămin 1 Blidar Corina blidarcorinaioana@yahoo.com
Cămin 2 Tomas Ștefan Andrei andrei.tomas@ubbcluj.ro
Cămin 3 Dit Anamaria dit_anamaria@yahoo.com
Cămin 4 Sinca Emanuel sincaemanuel@gmail.com
Cămin 5 Minu Dumitru Cosmin cosmin.mihu@gmail.com
Cămin 6 Ana Vamanu vamanuana@yahoo.com
Cămin 14 Andrici Cezar cristallnacht@yahoo.no
Cămin 16 Hodis Sever hodis_sever@yahoo.com
Cămin 17 Fekete Roland feketeroland@yahoo.com
Cămin A1-A2 Leu Radu leu.radu92@gmail.com
Cămin A3-A4 Șotropa Aurelian aurelian.sotropa@ubbcluj.ro
Cămin Economica 1 Nicu Lare lare.nicu@gmail.com
Cămin Economica 2 Petriman Marius marius.petriman@econ.ubbcluj.ro